Унікальний сувенір слов'ян

Складно знайти більш оригінальний сувенір і незвичайну іграшку, ніж матрьошка. Вона являє собою набір, що відрізняються величиною лялечок. Багато іноземців прагнуть матрьошку купити в Україні. Така тенденція не видається дивною, адже виріб виконується в народному стилі. Якщо підшукуєте, де придбати таке, то ласкаво просимо до нас. Можемо запропонувати безліч цікавих варіантів, що відрізняються масою позитивних аспектів.

Переваги нашої продукції 

foto1Ми постаралися для Вас і наповнили асортимент красивими, яскравими, незвичайними екземплярами. Представлені комплекти лялечок виготовлені в різних стилях. При цьому технологія виробництва продукції залишилася незмінною. Грунтується вона на головних методиках мистецтва відомих досвідчених майстрів.

На випуск представлених у нас примірників бралася високоякісна, добре висушена, деревина. Причому слов'янський сувенір виготовляється тільки з добірних сортів. Наприклад, це може бути липа, береза, вільха. З них робляться заготовки. Потім їх ретельно обробляють, покривають спеціальними ґрунтувальними сумішами. Далі розписують і наносять лак. Завдяки такій технології вироби стають зносостійкими. Саме тому можна сміливо купити матрьошку для дітей, а не тільки на подарунок дорослим.

Хоч на виготовлення і була взята деревина, але їй після обробки, не страшні температурні перепади, високий рівень вологості. Такими іграшками зможете користуватися тривалий час і навіть передасте їх далі у спадок. У нас є з чого вибрати майбутню сімейну реліквію. Пропонуємо придбати різноманітні варіанти сувенірів. Є на 3, 7, 10, 5 місць. Крім цього вироби випускаються стандартними і пузатими.

При цьому матрьошка в інтернет магазині у нас буває різноманітних кольорів. Можете придбати яскраві червоні, вражаючі сині, насичені рожеві екземпляри. Всі вони прикрашені красивими квітами. У кожної чітко промальовані риси обличчя. Причому вони ідентичні у всіх вхідних в набір лялечок.

Крім матрьошок зможете у нас купити: брязкальця, підноси, ложки, шкатулки та багато чого іншого. Вся продукція продається за прийнятною вартістю. Яка б не сподобалася Вам матрьошка розписна, за неї не доведеться заплатити дорого. Привабливіше, вигідніше сувеніри, ніж пропонуємо ми, більше ніде не знайдете.

Дерев'яні товари за цінами виробника.

В асортименті: матрьошки з різною розписом (масляної, гуашеві, випаленої), хохлома, дерев'яні іграшки, вінки, вишиті футболки та багато іншого.

Останні відгуки:

Матрьошка 5 місць (велика) >> Матрьошка 5 місць (велика)
мадам, 01.02.2022
Странный мазин,связаться не возможно,задать вопрос не кому(((((
Шерстяні гольфи >> Шерстяні гольфи
tvk, 31.08.2021
Брала гольфы в подарок родным. Хорошее качество, товар соответствует фото, быстрая доставка. Этой покупкой осталась довольна, спасибо.
Магніти сувеніри >> Магніт - матрьошка
Veranzh, 14.02.2021
Красивые матрешки - магниты!!! Продавец учел все мои пожелания! Быстрая доставка!Рекомендую!
^ Наверх