Матрьошки з гуашевим та масляним розписом

Кращий подарунок - розписний сувенір

foto19Не можете придумати, що подарувати близькій людині, з яким давно не бачилися? Пропонуємо оригінальне, красиве, миле рішення. Можете бути впевнені, таке точно ніхто не презентує більше. Набір однакових, що відрізняються розмірами лялечок, приємно здивує будь-кого. Купити матрьошку ручного розпису в Україні зможете в нашому інтернет-магазині. Виріб являє собою вкладені один в одного дерев'яні фігурки. Це особлива продукція, наділена безліччю якостей.

У чому унікальність продукції?

Створюється враження, що така іграшка матрьошка в Україні була завжди. Кожен пам'ятає з дитинства акуратно виставлені на шафі або поличці фігурки з дерева. Як дорослих, так і дітей залучали вони яскравими орнаментами, красивими квіточками.

Мало, хто знає, але з'явилися ці чудові іграшки в кінці 19 століття. На створення такої продукції надихнула майстрів Звездочкіна Василя і Малютіна Сергія японський виріб. З тих самих пір не переставали випускати набори цих лялечок. Раніше їх придбати можна було тільки в спеціальних сувенірних бутиках. Продукція коштувала дорого, нерідко продавалася навіть у валюті. Справа в тому, що розраховувалася вона на іноземців. Тепер зможете купити матрьошки в інтернет-магазині. При цьому не потрібно нікуди йти. Вибрати оригінальний презент вийде, не покидаючи затишного крісла.

Особливість іграшки полягає в тому, що вона здатна виконувати безліч функцій одночасно:

  • стає відмінною забавою для дітей. Як дівчаткам, так і хлопчикам подобається вкладати лялечок один в одного. Найбільше діти приходять в захват від найменшої фігурки.
  • використовується для зберігання різних дрібних предметів. Нерідко в найбільші фігурки насипають, гудзики, бісер, бусинки.
  • прикрашає собою інтер'єр. Саме на красиво виставлені лялечки в першу чергу звертають уваги всі вхідні в кімнату люди.

foto20Як в минулому столітті, так і сьогодні українська матрьошка - ознака хорошого тону. Сьогодні на неї особливо великий попит. Причина цього масове виробництво, що випускає бездушні вироби. Матрьошка з розписом не така, в неї майстер вкладає частину своєї душі. Завдяки цьому іграшка наповнюється «теплотою». Дивлячись на неї, виникають тільки позитивні емоції.

Матрьошка гуаш стане кращим придбанням, як для Вас, так і на подарунок.

Нижче Ви можете обрати категорію матрьошки з гуашевим та масляним розписом:

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
^ Наверх