Хохлома

Сортування:
orderby
Кількість:

Унікальний розпис - хохлома

Складно знайти більш оригінальний, вражаючий презент - чим зроблена вручну продукція. Багато хто думає, що придбати сувеніри Хохлома в Україні вийде тільки в дорогих сувенірних лавках або в кіосках в аеропорту, на вокзалі, але це не так. Завдяки нам зробити це зможете, не залишаючи власного будинку або робочого крісла. Все, що потрібно - переглянути сторінки і вибрати відповідні вироби. Представлена ​​продукція відрізняється безліччю переваг.

Чому саме Хохлома?

foto6Унікальні товари з деревини прийнято вважати чудовими сувенірами. До них завжди ставилися розписні ложки, ополоники, шкатулки, іграшки, матрьошки і багато іншого. Така продукція відрізняється високою якістю, точністю виконання. Це не штамповані на заводі зразки, а розписані вручну «душевні» вироби.

Як правило, на їх виробництво береться береза. Деревина добре висушується, обробляється перед тим, як буде перетворена в милі вироби. Потім на неї наноситься гуашю чи масляною фарбою малюнок. Щоб він залишався тривалий час в первозданному вигляді, поверхня покривається лаком.

Ще перевага буде полягати в багатофункціональності. Наприклад, посуд, ложки можуть, як використовуватися за призначенням, так і бути предметами інтер'єру. Вживання їжі з подібними унікальними предметами принесе справжнє задоволення, подарує масу приємних відчуттів. Причому не потрібно побоюватися їсти гарячі страви. Завдяки спеціальній обробці виробів не здатна завдати шкоди навіть кипляча рідина. Такі ложки не перегріваются, тому за допомогою них можна годувати маленьких дітей.

foto5Крім цього ложки можуть виступати в ролі музичних інструментів, так як не тріскаються при тривалому використанні. Нерідко вони стають прекрасними презентами для іноземних громадян. Причому піднести сувенірну продукцію можна з будь-якого приводу. Відмінними подарунками вважаються шкатулки. Використовуватися можуть, як для зберігання грошей, монет, так і ювелірних прикрас.

Крім перерахованого зможете у нас купити розпис під хохлому на наступних предметах: дошках, підставках під пляшки, ополоником. Підвищеним попитом користуються дерев'яні розписні підноси.

Щоб ви не замовили у нас, зможемо відправити Ваші товари будь-якої транспортної компанією. Ми намагаємося по-максимуму задовольняти потреби наших клієнтів.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
^ Наверх