Свистульки

Сортування:
orderby
Кількість:

Свистульки

(Код: С3403)

Відгуків (0)

Свистульки

(Код: С3402)

Відгуків (0)

Свистульки

(Код: С3401)

Відгуків (0)

Свистульки

(Код: С0951)

Відгуків (0)

Свистульки

(Код: С0949)

Відгуків (0)

Улюблені музичні іграшки малюків

foto3Щоб дитина розвивалася гармонійно, їй необхідні різноманітні іграшки. Причому не тільки машинки, ляльки, посуд, солдатики, звірятка, а й музичні. Останні особливо корисні для малюків. Відмінне рішення - дерев'яна Свистулька розписна. Придбати її зможете в нашому інтернет-магазині. Ця продукція унікальна, так як має кілька призначень, наділена безліччю переваг.

Особливість дерев'яної музичної іграшки

Раніше свистульки дерев'яні в Україні продавалися практично у всіх магазинах, сьогодні їх досить проблематично знайти. Але таке дуже гарне купити своїм дітям. Якби тільки батьки знали, яку воно може принести користь, то першим ділом замовляли б його, а не сучасні гаджети.

Завдяки свистку видуваються різноманітні мелодії, що нагадують пташині трелі. Це веселе цікаве заняття, за яким малюк може провести багато часу. Якщо дітей в сім'ї кілька, то вийде цілий імпровізований цікавий концерт. Свистулька дерев'яна з розписом так само може бути задіяний в різних спектаклях, де потрібні голоси птахів.

Мало, хто знає, але свист приносить користь здоров'ю. Особливо, якщо чадо часто хворіє простудними захворюваннями, у нього погано розвинені легені. Доведено, що 10-15 хвилин свисту протягом дня стають відмінною профілактикою від хвороб. Так, що дозволяйте свистіти дітворі частіше.

foto4Ще один плюс полягає в натуральності зразка. На відміну від китайських виробів, де використовувався пластик сумнівної якості, тут на виготовлення бралося натуральне, екологічно чисте, дерево. Трубочка, яку діти беруть в рот, не покривається ні лаками, ні фарбою. Іграшка повністю безпечна при використанні. Вона не здатна викликати алергічної реакції. Так як виріб цільний, то можна не побоюватися, що малюк проковтне дрібні елементи.

Якщо хочете купити свистульки з дерева недорого, то звертайтеся до нас. Ми пропонуємо найприйнятніші ціни на такі товари. Асортиментний ряд наповнений безліччю привабливих варіантів. Всі екземпляри вражаючі, прикрашені оригінальними квітами, візерунками, ягідками. Для зручності використання оснащені підставками. Свисток з Петриківським розписом не залежно від статі і віку стане відмінним подарунком дітям з будь-якого приводу.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
^ Наверх